Doprava a platba

Doprava a platba

1) MOŽNOSTI ZAPLACENÍ ZA ZBOŽÍ NA OBKLADYADLAZBA.CZ
2) DOPRAVA OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ


1) MOŽNOSTI ZAPLACENÍ ZA ZBOŽÍ NA OBKLADYADLAZBA.CZ

Pro ještě pohodlnější nákup na OBKLADYADLAZBA.CZ jsme pro Vás připravili několik způsobů, jak je možné zaplatit za vybrané zboží. Zvolte si ten, který Vám nejvíce vyhovuje.

a) platba v hotovosti
Zboží je možné zaplatit v hotovosti při osobním odběru v provozovně provozovatele shopu OBKLADYADLAZBA.CZ na adrese:IGNEUS  s.r.o., Novostrašnická 46, 100 00 Praha 10.

b) platba bankovním převodem
Platbu za zboží je možné provést rovněž před dodáním na bankovní účet provozovatele internetového obchodu OBKLADYADLAZBA.CZ:
FIO 2800085195/2010

c) platba na dobírku
Nejčastěji využívanou formou platby je platba na dobírku. Po zkontrolování zásilky zaplatíte v hotovosti řidiči přepravní firmy, která Vám zboží doručuje.

2) DOPRAVA OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

a) osobní odběr
zboží je možné si osobně vyzvednout na adrese provozovatele internetového obchodu OBKLADYADLAZBA.CZ:IGENUS  s.r.o., Novostrašnická 46, 100 00 Praha 10. Ušetříte na poplatcích za dopravu.

b) přepravní společnost
OBKLADYADLAZBA.CZ nabízí rovněž možnost komfortní dopravy zboží až k Vám domů nebo do zaměstnání. Řidič přepravní společnosti Vás bude kontaktovat předem. Pokud Vás nezastihne, pokusí se doručit zboží na druhý den.
Cena za tento typ doručení je 150 Kč včetně DPH (zásilky do 30 kg) nebo 350 Kč včetně DPH (zásilky nad 30 kg hmotnosti). O hmotnosti zásilky Vás bude po objednání informovat zákaznický servis eshopu OBKLADYADLAZBA.CZ.

Pokud si u nás vyberete zboží za 10000 Kč a více, dopravu neplatíte.

Zboží při převzetí zkontrolujte. Pokud zjistíte mechanické poškození obalu výrobku, jste povinnní zkontrolovat stav zboží a v případě poškození zboží vyhotovit s řidičem záznam o poškození. Veškerou odpovědnost za poškození zboží v průběhu přepravy od prodávajícího ke kupujícímu nese přepravce a posílané zboží je pojištěno. Na základě sepsaného záznamu o poškození Vám bude po uzavření škodní události s dopravcem poskytnuta přiměřená sleva z ceny zboží, nebo dodán nový výrobek. Podepsáním přepravního listu kupujícím při převzetí zboží od přepravce souhlasíte s jeho převzetím a potvrzuje, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty.


Provozovatel internetového obchodu OBKLADYADLAZBA.CZ si vyhrazuje právo ve výjimečných případech navýšit cenu dopravy vzhledem k povaze zboží (hmotnost, rozměry). Tato skutečnost však bude s předstihem konzultována se zákazníkem.

Kontaktní informace

Igneus, s.r.o.
Novostrašnická 46,
100 00 Praha 10,

info@obkladyadlazba.cz

Tel.: +420 226 805 038
       +420 774 543 567
Zpět na vyhledávání